Jak optymalnie korzystać z konta

 

Celem platformy stworzonej przez zespół INTENT jest zapewnienie wykładowcom i organizatorom wymian Erasmus  dostępu do narzędzi i materiałów umożliwiających organizację interkulturowych wymian online pomiędzy studentami różnych uczelni. Narzędzia i materiały, które tu znajdziesz,  umożliwiają tworzenie nowych zadań, group, przykładowych projektów a także uczestnictwo w dyskusjach i forach naszej społeczności.

 

Jeśli chcesz być widoczny dla innych użytkowników, upewnij się, że Twoja uczelnia widnieje na liście  zarejestrowanych instytucji w zakładce “Praktycy”.

 

Jeśli nie ma jej na liście, otwórz zakładkę „Utwórz” i stwórz profil nowej instytucji, dodając zdjęcie, adres oraz dodatkowe informacje. Po wprowadzeniu tych danych, instytucja pojawi się na mapie. Stworzenie takiego profilu ułatwi innym praktykom skontaktowanie się z Tobą w celu rozpoczęcia projektów wymiany.

 

Teraz możesz  otworzyć zakładkę “Moje konto” i edytować swój profil. Możesz dodać do niego swoją uczelnię, wybierając ją z menu. Oznacza to, że Twoje konto na platformie będzie skojarzone z profilem Twojej uczelni. Możesz także dodać zdjęcie oraz dodatkowe informacje na temat swojej pracy.


Obejrzyj wideo poniżej, ażeby zapoznać się z materiałami i narzędziami dostępnymi na platformie i dowiedzieć się, jak najlepiej je wykorzystać.. Możesz też przejrzeć pokaz slajdów wprowadzający do pracy na platformie. Zajmie to tylko kilka minut..

 

 Zapisz  wprowadzenie do  platformy (pokaz slajdów PP)

 

 

Obejrzyj wideo:

 

EU Life Long Learning logo

Disclaimer

Users are responsible for the content they enter. Note that some of your content will be publicly visible.

This project has been funded with support from the European Commission. This website reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.